System ERP oparty

o procesy biznesowe
–o co właściwie chodzi?

webinar

Obejrzyj teraz!

Po wysłaniu formularza dostaniesz

dostęp do nagrania z webinaru.

więcej

Kluczowe zagadnienia,

jakie poruszyliśmy podczas webinarium to:

Procesy w firmie: jak je zidentyfikować, jak nimi zarządzać i jak wykorzystać je do poprawy efektywności firmy?

Elastyczna organizacja: jak reagować na dynamicznie zmieniające się potrzeby klientów i szybko dostosowywać się do zmieniającego się otoczenia biznesowego?

Wiedza kluczem skutecznego biznesu: jak dzięki analizie danych z różnych źródeł można sprawniej i efektywniej zarządzać?

Nowy pracownik: jak firma powinna przystosować się do zmian zachodzących na rynku pracy?

Doradca Zarządu Macrologic SA, firmy specjalizującej się w produkcji i dostarczaniu rozwiązań do zarządzania przedsiębiorstwem. Absolwent Politechniki Gliwickiej. Posiada ponad 20-letnie doświadczenie w sprzedaży narzędzi informatycznych klasy ERP, CRM i BI. Laureat prestiżowej nagrody w pierwszej edycji konkursu Polish National Sales Awards w kategorii Menadżer sprzedaży roku. Obecnie zasiada w Kapitule Sędziowskiej konkursu PNSA, promującego dobre praktyki i standardy sprzedaży. Zwolennik i propagator nowoczesnych narzędzi informatycznych wspierających obsługę procesów biznesowych.

Jarosław Witwicki

Edyta Kosowska pracuje w IDC od sierpnia 2011 roku. Jest członkiem zespołu odpowiedzialnego za badania polskiego rynku oprogramowania. Specjalizuje się w zagadnieniach z zakresu rozwiązań bezpieczeństwa IT, oprogramowania pamięci masowych i systemów ERP.
Jest autorką wielu artykułów prasowych i jest często cytowana w mediach polskich i zagranicznych. Bierze również aktywny udział w wielu wydarzeniach branżowych i konferencjach.

Edyta Kosowska